Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Acun Ilıcalı’dan İrfan Can Kahveci açıklaması: Hull City’ye gidecek mi? – Son Dakika Spor Haberleri

Acun Ilıcalı’dan İrfan Can Kahveci açıklaması: Hull City’ye gidecek mi? – Son Dakika Spor Haberleri


Acun Ilıcalı, Hull City‘nin Galatasaray ve Hayatspor ile yapacağı hazırlık maçları öncesi basın toplantısında konuştu.

Amaçlarının Premier Lig’e çıkmak olduğunu söyleyen Ilıcalı, “İrfan Can Kahveci’yi Hull City renklerine bağlamak istiyor musunuz?” sorusuna, “Bir hareket yapacaksam ilk hamlem sayın başkan Ali Koç ile görüşmek olur. Böyle bir şey şu an söz konusu değil. İrfan’ı çok severim. Çok büyük bir yetenek. Fenerbahçe’de yeni bir dönem başlıyor. Fenerbahçe’nin de onu tutmak isteyeceğini düşünüyorum. Aksi bir durum olursa; takdir ettiğim bir futbolcu.” yanıtını verdi.

“KORSAN YAYIN BİTMELİ”

“Türkiye’den takım satın almayı düşünür müsünüz?” sorusunu ise Ilıcalı şu sözlerle cevapladı: “Kesin ‘Yapmam’ diyemem. Ama şu an için gündemimde yok. Dünyanın en büyük liginin kapısındayım ve orada başarılı olmak istiyorum. Tüm dikkatimi de oraya vermek istiyorum.”

Türkiye’de yayın gelirlerinina artması için korsan yayının bitmesi gerektiğini vurgulayan Ilıcalı, “Türk futbolunun gelişmesini istiyorsak, korsan yayının bitmesi gerekiyor. Anadolu takımlarının geleceği konusunda endişeliyim. Naklen yayın geliri ciddi şekilde düşmüş durumda. Tek çözüm, ülkece korsan yayını bitirmek.” dedi.

Related Posts

Leave a comment