Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Adana Demirspor’un teknik direktör adayları: Alex de Souza, Guti Hernandez ya da Andrea Pirlo – Son Dakika Spor Haberleri

Adana Demirspor’un teknik direktör adayları: Alex de Souza, Guti Hernandez ya da Andrea Pirlo – Son Dakika Spor Haberleri


Vincenzo Montella ile vedalaşan Adana Demirspor, teknik direktör arayışlarını sürdürüyor.

Mavi Şimşekler’in Guti Hernandez, Alex de Souza ve Andrea Pirlo‘yla da temas kurduğu öğrenildi. 

Bir dönem Beşiktaş forması da giyen Guti, emeklilik kararı sonrası 2013 yılında Real Madrid U17 takımında yardımcı antrenörlük yaparak hocalık kariyerine adım atmıştı.

2018-19 sezonunda Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in yardımcı antrenörlüğünü de yapan Guti, son olarak Almeria’da teknik direktörlük görevini üstlenmişti. 2020 yılında takımdan ayrılan İspanyol teknik direktör, yaklaşık 3 yıldır boşta.

İtalyan devi Juventus’u çalıştıran Andrea Pirlo sezon sonu Fatih Karagümrük’ten ayrılmıştı.

Fenerbahçe efsanesi Alex de Souza ise teknik direktörlük kariyerine Sao Paulo U20 takımıyla başlamış ve son olarak Brezilya ekibi Avai’yi çalıştırmıştı. 

Related Posts

Leave a comment