Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Al-Hilal’in hedefi Milinkovic Savic: Yıllık 30 milyon euro maaş! – Son Dakika Spor Haberleri

Al-Hilal’in hedefi Milinkovic Savic: Yıllık 30 milyon euro maaş! – Son Dakika Spor Haberleri


Jorge Jesus’un teknik direktörlüğe getirildiği Al-Hilal gelecek sezon için kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Sırp futbolcu Sergej Milinkovic Savic, Lazio’dan ayrılmak için 40 milyonluk bir teklif sunan Al-Hilal takımına transfer olma yolunda ilerliyor.

Teklifin reddedilmesinin zor olduğu belirtiliyor ve Lazio, oyuncuya ek ikramiyeleri bir araya getirmek için pazarlık yapmaya çalısa da, anlaşmanın tamamlandığını olduğunu düşündükleri belirtildi.

Juventus’un da dahil olduğu transfer sürecinde yer almayı bekleyen Savic, İtalya’da kalmayı tercih etse de, Al-Hilal’in teklifinin çok önemli olduğunu anladığı vurgulandı.

La Gazetta Dello Sport’un haberine göre, Savic’in sezon başına net 30 milyonluk bir maaş alacağı ve gelecek sezon Suudi Pro Ligi’nde yer alacağı öne sürüldü.


NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Related Posts

Leave a comment