Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Ali Koç ile Arda Güler görüşmesi yarın gerçekleşecek – Son Dakika Spor Haberleri

Ali Koç ile Arda Güler görüşmesi yarın gerçekleşecek – Son Dakika Spor Haberleri


Geçtiğimiz sezon gösterdiği performansla adını Avrupa’nın dev kulüplerinin listesine yazdıran Arda Güler’in sarı-lacivertli ekipteki geleceği belli oluyor.

Birçok kulüp, Arda Güler’i kadrosuna katmak isterken, sarı-lacivertliler de genç yıldızın en az 1 sezon daha kulüpte kalmasını istiyor.

Fenerbahçe’nin 2023/24 sezonunda giyeceği formaların lansmanında başkan Koç ile Arda Güler bir araya geldi. Keyifli anların yaşandığı lansmanda Ali Koç ile Arda Güler, yarın görüşmek üzere sözleşti. Başkan Ali Koç’un, Arda Güler’e ‘yarın 1’de görüşürüz’ dediği duyuldu.

Başkan Ali Koç, yarın saat 13.00’de görüşeceği Arda Güler ile şartları konuşarak sarı-lacivertli ekipte kalması için ikna etmeye çalışacak.

Related Posts

Leave a comment