Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Almanya Milli Takımı’ndan Jürgen Klopp’a teklif – Son Dakika Spor Haberleri

Almanya Milli Takımı’ndan Jürgen Klopp’a teklif – Son Dakika Spor Haberleri


İngiltere Premier League ekibi Liverpool’da teknik direktörlük kariyerini sürdüren Jürgen Klopp hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

Bild’de yer alan habere göre; Teknik direktör Hansi Flick ile yolları ayırmayı planlayan Almanya Milli Takımı, Klopp’a teklif götürmeye hazırlanıyor.

Klopp’un Almanya Milli Takımı ile önemli bir hava yakalayarak önemli işler yapma potansiyelinin çok yüksek olduğu da ifade edildi.

2 KEZ DE ‘YILIN TEKNİK DİREKTÖRÜ’ ÖDÜLÜNÜ ALDI

2015/16 sezonunun başında Liverpool’un başına geçen Klopp, Merseyside ekibi ile 431 karşılaşmaya çıkarken, 2.05 puan ortalaması yakaladı. Alman çalıştırıcı, takımı ile 1 Şampiyonlar Ligi, 1 İngiltere Premier League ve 1 FIFA Kulüpler Kupası şmapiyonluğu da yaşadı. Klopp, 2 kez de ‘Yılın Teknik Direktörü’ ödülünün sahibi oldu.

Related Posts

Leave a comment