Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Ankaragücü-Adana Demirspor maçı nerede oynanacak? – Son Dakika Spor Haberleri

Ankaragücü-Adana Demirspor maçı nerede oynanacak? – Son Dakika Spor Haberleri


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Eryaman Stadı zemininin sporcu sağlığı açısından müsabaka oynamaya uygun olmadığı gerekçesiyle 21 Ağustos Pazartesi günü saat 21.00’de oynanması gereken MKE Ankaragücü – Adana Demirspor maçının Olimpiyat Stadı’na alındığını açıkladı.

“UYGUN OLMADIĞI TESPİT EDİLMİŞTİR”

TFF’den konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Türkiye Futbol Federasyonu denetçileri tarafından Eryaman Stadı’nda yapılan denetim sonucunda, saha zemininin sporcu sağlığı açısından müsabaka oynamaya uygun olmadığı tespit edilmiştir. Bu sebeple fikstür gereği 21 Ağustos Pazartesi günü saat 21.00’de Eryaman Stadı’nda oynanması gereken MKE Ankaragücü-Yukatel Adana Demirspor Trendyol Süper Lig müsabakası, Federasyonumuz tarafından Olimpiyat Stadı’na alınmıştır.” ifadelerine yer verildi. 

Related Posts

Leave a comment