Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Arda Güler: Baskı değil mutluluk hissediyorum – Son Dakika Spor Haberleri

Arda Güler: Baskı değil mutluluk hissediyorum – Son Dakika Spor Haberleri


Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler 2 kupayı da istiyor. Güler, “Eminiz ki bir her maçımızı kazanırsak… İnşallah şampiyon oluruz.” dedi.

Kulüp televizyonuna konuşan Fenerbahçe’nin genç yıldızı, son haftalarda geri dönüşle alınan galibiyetlerin, takımın şampiyonluğa olan inancını gösterdiğini söyledi.

ÖRNEK ALDIĞI İSİMLER

18 yaşındaki futbolcu, genç yaşta aldığı sorumluluktan dolayı baskı hissetmiyor. Güler, “Baskıyı üzerimde hissetmiyorum… Baskıdan alıp mutluluğa çevirmeye çalışıyorum.” diye konuştu.

Avrupa futbolunu yakından takip ettiğini belirten Güler, Kevin De Bruyne ve Martin Ödegaard’ı kendisine örnek aldığını sözlerine ekledi.

Related Posts

Leave a comment