Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Arda Güler’in annesi Serap Güler’in gece yarısı paylaşımı kafaları karıştırdı: Fenerbahçe’den ayrılıyor mu?

Arda Güler’in annesi Serap Güler’in gece yarısı paylaşımı kafaları karıştırdı: Fenerbahçe’den ayrılıyor mu?Sezonun tamamlanmasıyla birlikte Arda Güler’in adı transfer dedikodularına karışmaya başladı. Son olarak Güler’in annesi Serap Güler’in gece geç saatlerde yaptığı paylaşım “Arda Fenerbahçe’den ayrılıyor” olarak yorumlandı.

Fenerbahçe’nin göz bebeği Arda Güler, sarı-lacivertli forma altında gösterdiği performansla uluslararası alanda ses getirmeye devam ediyor. Güler’in adı sık sık Avrupa devleriyle anılıyor.
2022-23 sezonunun tamamlanmasıyla birlikte  Güler’in adı yeniden transfer dedikodularına karışmaya başladı. Tüm bu gelişmelerin üzerine Güler’in annesi Serap Güler’in gece geç saatlerde yaptığı paylaşım dikkat çekti.
Serap Güler’in “Her seçim bir vazgeçiştir” ifadelerini kullandığı ve ağlayan emoji koyduğu paylaşımı bir anda gündeme oturdu.
Futbolseverler söz konusu paylaşımı transfere yordu.
PSG’nin ise Güler’i radarına aldığı öğrenilmişti.
İtalyan gazeteci Fabrizio Romano birçok üst düzey kulübün Güler’i ikna etmeye çalıştığını açıklamıştı.Güler’in serbest kalma bedelinin 17.5 milyon Euro olduğu aktarıldı.
Bu sezon tüm kulvarlarda 35 maça çıkan Arda Güler 6 gol, 7 asistlik katkı verdi.

Related Posts

Leave a comment