Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Arsenal’in yıldızı Bukayo Saka, depremden etkilenen 26 ailenin barınma masraflarını karşıladı – Son Dakika Spor Haberleri

Arsenal’in yıldızı Bukayo Saka, depremden etkilenen 26 ailenin barınma masraflarını karşıladı – Son Dakika Spor Haberleri


İngiltere Premier Lig takımlarından Arsenal’da forma giyen Bukayo Saka, şubat aşında meydana gelen ve “asrın felaketi” olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli depremlerden zarar gören ailelere destek verdi.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre, yardım kuruluşu “Big Shoe” ile çalışan 21 yaşındaki futbolcu, afetten etkilenen 26 ailenin barınma masraflarını karşıladı.

“FELAKET,  SAHİP OLDUKLARI HER ŞEYİ ELLERİNDEN ALDI”

Haberde Saka’nın, “Sosyal medyada ve televizyonda yıkıcı haberleri gördüm ve bu trajediden etkilenen insanlara yardım etmek istedim. Başının üzerinde çatısı olan herkes kendini şanslı sayabilir. Felaket, bu insanların sahip oldukları her şeyi ellerinden aldı. Yardım edebilmek benim için çok şey ifade ediyor.” ifadeleri yer aldı.

Saka, geçen yıl da Nijerya’daki 120 çocuğun ameliyat masraflarını üstlenmişti.

Related Posts

Leave a comment