Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Barcelona Başkanı Laporta’dan Arda Güler açıklaması

Barcelona Başkanı Laporta’dan Arda Güler açıklamasıBarcelona Kulubü Başkanı Laporta, Fenerbahçe forması giyen ve ismi Avrupa’nın birçok takımıyla anılan genç yıldız Arda Güler’in transferiyle ilgili bir açıklama yaptı.

Sözleşmesinde 17,5 milyon euroluk çıkış maddesi bulunan 18 yaşındaki Arda Güler transferin gözdesi olmaya devam ediyor.
Arda Güler’in transferiyle ilgili son açıklama ise Barcelona Başkanı Laporta’dan geldi.
Katalan televizyonu TV 3’e konuşan Laporta, Barcelona’nın Arda Güler transferi için çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı.
La Liga’nın getirdiği transfer yasağı nedeniyle bu sene transfer yapamayacaklarını söyleyen Laporta, gelecek yılı kapsayacak bir anlaşmayı denediklerini söyledi.
Deco’nun Arda Güler transferi için çalışmalara devam ettiğini söyleyen Laporta, Barça’nın scout ekibinin de oyuncuyu takip ettiğini açıkladı.
Bu senaryoya göre; Barcelona’nın Arda Güler’i transfer etmesi durumunda 2023-24 sezonunda başka bir takıma kiralaması gerecek.
Geride bıraktığımız sezonda Fenerbahçe ile toplam 35 maça çıkan Arda Güler 6 gol, 7 asistlik istatistik yakaladı.

Related Posts

Leave a comment