Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Bursa’da dev koreografi

Bursa’da dev koreografiTürkiye-Hırvatistan maçı öncesinde üstünde Türkiye haritası ve depremden etkilenen 11 ilin isimlerinin yazılı olduğu formaların yer aldığı, “Zorlukları hep beraber aşacağız. Güzel yarınları omuz omuza kuracağız.” yazılı pankart açıldı.

Hırvatistan karşılaşması öncesinde Bursa Büyükşehir Belediye Stadı’nda tribünlerde dev koreografi yer aldı.
Kale arkası tribününde Türkiye haritası üzerinde “Zorlukları hep beraber aşacağız. Güzel yarınları omuz omuza kuracağız.” yazısı ile depremden etkilenen illerin plaka numaralardan yazılı olduğu mili takım formalarının yer aldığı dev görsel açıldı.
Doğu tribününde de dev boyutta Türk bayağı yer aldı.
Ayrıca, misafir tribününde yer alan Hırvat taraftarlar da bulundukları tribüne, Türkiye’deki depremzedelerle dayanışma içinde olduklarını anlatmak için üzerinde Türkçe olarak “Sizinleyiz” yazılı bir pankart astı.

Related Posts

Leave a comment