Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Eintracht Frankfurt teknik direktör Oliver Glasner ile yollarını ayırıyor – Son Dakika Spor Haberleri

Eintracht Frankfurt teknik direktör Oliver Glasner ile yollarını ayırıyor – Son Dakika Spor Haberleri


Eintracht Frankfurt teknik direktör Oliver Glasner yollarını ayırıyor.

Alman kulübünden yapılan açıklamada, Glasner ile sözleşmenin 30 Haziran 2024’e kadar sürdüğü belirtilerek, “Yoğun görüşmelerden ve teknik direktör Oliver Glasner ile yapılan detaylı analizlerin ardından Eintracht Frankfurt, bu iş birliğini 2022-2023 sezonunun sonunda sonlandırılmasına karar verdi.” ifadesi kullanıldı.

Açıklamada, sezonun ikinci yarısındaki gelişme ve genel durumun kulüp yöneticilerinin bu kararı vermesinde etkili olduğu anlatıldı.

İLKLERİ YAŞATTI

48 yaşındaki Glasner 2021’de Eintracht Frankfut’a göreve gelmesinin ardından takımıyla 2021-2022 sezonunda UEFA Avrupa Ligi Şampiyonu olmuş ve böylelikle Eintracht Frankfurt takımı ilk kez UEFA Şampiyonlar Ligi’ne katılma şansını yakalamıştı.

Eintracht Frankfurt, 2022-2023 sezonunda UEFA Şampiyonlar Ligi’nde son 16 turunda Napoli’ye elenmişti.

Frankfurt ekibi Bundesliga’da sezonun ikinci yarısında 14 maçta 12 puan alarak 31. haftanın ardından 43 puanla 9. sırada yer alıyor.

Related Posts

Leave a comment