Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki’de Fred açıklaması: Rakipler işi bozmaya çalıştı – Son Dakika Spor Haberleri

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki’de Fred açıklaması: Rakipler işi bozmaya çalıştı – Son Dakika Spor Haberleri


Manchester United’ın yıldız oyuncusu Fred, Fenerbahçe için İstanbul’a geldi. Brezilyalı futbolcuyu İstanbul’a getiren sarı-lacivertli kulübün yöneticisi Selahattin Baki, Galatasaray’ın da gündeminde olan yıldız futbolcunun transferi sırasında yaşananları anlattı.

Baki, “Neredeyse 24 saat uyumadan 2-3 gün geçirdik İngiltere’de Fenerbahçe camiası ve yönetimi ortaya bir niyet koymak istedi. Bu rekleksi göstermek önemliydi. Fenerbahçe’nin alışık olduğu isimler böyle isimlerdir. Biz kimseyle bir çalım savaşına girmek için bu işlere girmiyoruz. Ülkemizin, kulübümüzün paraları bunlar. İhtiyacımız varsa, biz istiyorsak gider alırız.” dedi.

“RAKİPLER İŞİ BOZMAYA ÇALIŞTI”

Baki sözlerini şöyle sürdürdü: “Fred’i elden kaçıran rakiplerimiz ‘Biz bir aydır ilgilenmiyoruz’ deseler de bizler şahidiz bizzat kendi gözlerimizle. Dün kulüp bazında 4-5 kere aradılar. Manchester United dik durunca Fred’e başka kanaldan ulaşıp aklını çelmeye çalışarak işi bozmaya çalıştılar. Ancak Fenerbahçe masadaysa bu işleri çevirmek çok zordur. Bu sene hep beraber çok güleceğiz.”

Related Posts

Leave a comment