Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Fenerbahçe’de ayrılacaklar netleşiyor

Fenerbahçe’de ayrılacaklar netleşiyorFenerbahçe’de Enner Valencia’nin Brezilya’ya transfer olacağının konuşulmasının ardından Miha Zajc, Ezjgan Alioski ve Gustavo Henrique de ayrılması muhtemel isimler arasında bulunuyor.

Fenerbahçe’de, Enner Valencia ile sözleşme yenileme konusunda orta yolu bulamadı. 3 yıllık kontrat üzerinden yıllık en az 2 milyon euro isteyen Ekvadorlu forvetin talepleri yüksek bulunuyor. Yönetimin 1+1 yıllık sözleşme teklifine ise Valencia sıcak bakmıyor. 33 yaşındaki futbolcu için en istekli kulüp ise Internacional. Brezilya ekibi Valencia’nın isteklerini karşılamaya hazır. Sarı-lacivertliler, Miha Zajc’la da henüz anlaşma sağlanamadı. İstanbul’da mutlu olan Sloven orta sahanın önceliği daha fazla süre almak. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek Zajc’ın Serie A’dan da talipleri var. Fenerbahçe, beklentilerin altında kalan Ezjgan Alioski ve Gustavo Henrique‘yle devam etmeyi düşünmüyor.

Related Posts

Leave a comment