Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Fenerbahçe’den Dursun Özbek’e çağrı: “Gerçekleri konuşmaya davet ediyoruz” – Son Dakika Spor Haberleri

Fenerbahçe’den Dursun Özbek’e çağrı: “Gerçekleri konuşmaya davet ediyoruz” – Son Dakika Spor Haberleri


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Medicana ile düzenlenen sağlık sponsorluğu anlaşmasında 1959 öncesi şampiyonlukların gündeme gelmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Özbek, “20 senedir gündeme gelmeyen konuyu şimdi gündeme getiriyorsunuz. Bu işin noktası konmuş. TFF’nin aldığı son karar son derece hukuksuz.” ifadelerini kullandı.

Bu açıklamaların ardından Fenerbahçe’den Dursun Özbek’e Nisan 2021’de yapılan davet yinelendi.

“TÜM GERÇEKLERİ KONUŞMAYA DAVET EDİYORUZ”

Sarı-lacivertli ekip tarafından yapılan açıklamada, “Günlerdir arka arkaya yaptıkları açıklamaları ve son olarak bugün basına yansıyan söylemleri üzerine;

Kulübümüzün 1959 öncesi şampiyonluklarını kendisine gündem belirleyen GS Başkanı Sn. Özbek’e 2021 yılında yaptığımız daveti hatırlatıyor; Kendilerini ya da görevlendirecekleri isimleri istedikleri mecrada tüm gerçekleri konuşmaya davet ediyoruz!” ifadeleri yer aldı.


NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Related Posts

Leave a comment