Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Fenerbahçe’nin hoca adayları Aykut Kocaman, Sergen Yalçın, İsmail Kartal ve Volkan Demirel’den açıklama

Fenerbahçe’nin hoca adayları Aykut Kocaman, Sergen Yalçın, İsmail Kartal ve Volkan Demirel’den açıklamaFenerbahçe Başkanı Ali Koç’un “Türkiye’yi hiç bilmeyen bir hocayla sezona başlamamızın risk olduğuna karar verdik. Camiayi çok iyi bilen Türk hocayla çalışmanın en uygun olacağını düşünüyoruz. Tercihimizi anlaşma olmadan söyleyemiyorum” açıklamasının ardından gözler öne çıkan Aykut Kocaman, Sergen Yalçın, İsmail Kartal, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel’e çevrildi. Teknik adamlardan açıklamalar peş peşe geldi.

İsmail Kartal”Başkan Ali Koç’un konuşmalarını eşimle birlikte izledim. Şu ana kadar benimle temasa geçilmedi. Önümüzdeki günler ne gösterir bilemiyorum.”
Volkan Demirel”Siz sormadan ben konuşayım. Hiçbir şey söyleyemem şu anda.” (Sabah)
Aykut Kocaman”Şu anda Turgutreis’teyim, olanlardan haberim yok.” (TRT Spor)
Sergen Yalçın”Fenerbahçe ile görüşmedim. Hiçbir teklif gelmedi. Şu anda İstanbul’dayım.”

Related Posts

Leave a comment