Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Galatasaray, Paris Saint-Germain’in kapısını ikinci kez çaldı: Leandro Paredes’e ilk teklif yapıldı – Son Dakika Spor Haberleri

Galatasaray, Paris Saint-Germain’in kapısını ikinci kez çaldı: Leandro Paredes’e ilk teklif yapıldı – Son Dakika Spor Haberleri


Galatasaray, Paris Saint-Germain’in oyuncusu Leandro Paredes’in transferine cevap bekliyor.

L’equippe’in haberine göre, Galatasaray’ın Mauro Icardi transferini tamamladıktan sonra Paredes’i ikna etmeye çalıştığı belirtildi.

3 YILLIK SÖZLEŞME TEKLİF ETTİ

Galatasaray, Arjantinli oyuncuya 3 yıllık sözleşme teklif etti. Sarı-kırmızılıların yaptığı teklifin 6 milyon euro civarında olduğu öne sürüldü.

Ayrıca haberde Lazio ve Roma’nın da Paredes’e ilgisi olduğu belirtildi.

DİĞER KULÜPLERDEN GELECEK TEKLİFLERİ BEKLİYOR

Paris Saint-Germain ile yapılan müzakerelerde ise herhangi bir sorun olmadığı belirtiliyor. Ancak Paredes, diğer kulüplerin ilgilerini görmek için beklemeyi tercih ettiği ifade edildi.


NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Related Posts

Leave a comment