Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Galatasaray’da sakatlığı atlatan Dries Mertens takıma döndü – Son Dakika Spor Haberleri

Galatasaray’da sakatlığı atlatan Dries Mertens takıma döndü – Son Dakika Spor Haberleri


Tedavisi tamamlanan Dries Mertens, son antrenmanın tamamında takımla çalıştı. 35 yaşındaki futbolcu, teknik heyetin şans vermesi halinde sarı-kırmızılılar’ın cumartesi günü oynayacağı Adana Demirspor maçında kadroda olacak.

“SAKAT FUTBOLCU KALMADI”

Belçikalı futbolcunun takıma dönüşü ile Galatasaray’da sakat futbolcu kalmadı. Sarı-kırmızılar’da Berkan Kutlu sarı kart cezası nedeniyle Süper Lig’in 27. haftasında görev yapamayacak.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde teknik direktör Okan Buruk yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, topla ısınmayla başladı. İdman, iki grup halinde 8’e 2 pas çalışmasıyla devam etti. Antrenman topa sahip olma ve top kapma çalışması ile sona erdi.

Related Posts

Leave a comment