Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Galatasaray’da “Yılın Kadın Sporcusu” Işıl Alben seçildi – Son Dakika Spor Haberleri

Galatasaray’da “Yılın Kadın Sporcusu” Işıl Alben seçildi – Son Dakika Spor Haberleri


“Galatasaray’da Yılın Kadın Sporcusu” ödülü sahibini buldu.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Nef Stadı’nda gerçekleştirilen organizasyonda ödüle, aktif basketbol kariyerini noktalayan kadın basketbol takımının kaptanı Işıl Alben layık görüldü.

Ödül törenine, Galatasaray Kulübü Başkan Dursun Özbek, yönetim kurulu üyesi İsmail Sarıkaya, 1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu ve üyeler katıldı.

Törende konuşan Başkan Özbek, “Cumhuriyetimizin 100. yılında bütün taraftarlarımızı futbolda aldığımız şampiyonlukla çok mutlu ettik. Bu durum beni çok daha fazla heyecanlandırıyor ve geleceğe çok daha hazırlıklı girmemizi sağlıyor. Işıl’a hizmetlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Galatasaray’a hizmet etmeye devam edecek. Aktif spor yaşamını bıraksa da Galatasaray’a hizmet bitmez.” ifadelerini kullandı.

“BU ÖDÜLÜ ÖMÜR BOYU HATIRLAYACAĞIM”

Ödülün sahibi Işıl ise “En büyük hayallerimden birisi olan basketbola Galatasaray forması altında veda etmemi gerçekleştirdiği için sayın başkanıma şükranlarımı sunuyorum. Bu ödülü ömür boyu hatırlayacağım. Evimin baş köşesine koyacağım çok kıymetli ve çok değerli bir ödül. Beni layık gördüğünüz için çok teşekkürler.” değerlendirmesinde bulundu.


NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Related Posts

Leave a comment