Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Guidetti’den vize tepkisi: Türk yardımcılarım Avrupa şampiyonasına katılamıyor – Son Dakika Spor Haberleri

Guidetti’den vize tepkisi: Türk yardımcılarım Avrupa şampiyonasına katılamıyor – Son Dakika Spor Haberleri


2023 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası, Belçika, Almanya, İtalya ve Estonya’nın ev sahipliğinde 15 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek.

Uzun süre VakıfBank’ın yanı sıra A Milli Voleybol Takımı’nda görev alan Giovanni Guidetti, milli takımdan ayrıldıktan sonra Sırbistan Milli Takımı ile anlaşmıştı. Sırbistan Milli Voleybol Takımı teknik ekibinde VakıfBank’tan Saim Pakkan, Ahmetcan Erşimşek ve Fatih Yağcı, Fenerbahçe Opet’ten ise İspanyol fizyoterapist Antonio Tome del Olmo yer aldı.

2023 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası öncesinde yaşanan vize sorunu sebebiyle Türk antrenörler Saim Pakkan ile Fatih Yağcı, Belçika’ya giriş yapamazken, İtalyan antrenör Guidetti, duruma tepki gösterdi.

“TÜRK YARDIMCILARIM AVRUPA ŞAMPİYONA KATILAMIYOR”

Guidetti, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Spor rekabet demektir. Ama spor artık sadece maçlardan ibaret değil, oyuncuları, teknik elemanları, seyircileri ve markalarıyla kocaman bir evren. Onlar üst düzey koçlar, en iyi organizasyonlarda yer almayı hak ediyorlar. Umarım bu, bir Türk sporcunun bu tür bir vize sorunuyla son karşılaşması olur. Türk pasaportuna sahip iki yardımcı antrenörüm vize sorunu nedeniyle Avrupa şampiyonasında takımla birlikte olamıyor. Bu durum voleybolun marka değerine zarar vermekte. 15 gündür sorunu çözmeye çalışıyoruz ama bir sonuç alamadık” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Leave a comment