Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

İrfan Can Kahveci’den fotoğraf özrü – Son Dakika Spor Haberleri

İrfan Can Kahveci’den fotoğraf özrü – Son Dakika Spor Haberleri


Fenerbahçeli futbolcular İrfan Can Kahveci ve Serdar Aziz’in Uraz Kaygılaroğlu’nun gösterisinde oyuncu Özgün Bayraktar’la çektirdiği fotoğraflar sosyal medyada gündem oldu. 

Bayraktar, Serdar Aziz ve Kahveci ile çektirdiği fotoğrafı önce sosyal medyada sarı-kırmızı emojilerle paylaştı. Bayraktar’ın kullandığı sarı-kırmızı kalp emojileri Fenerbahçe taraftarların tepkisi çekerken, gelen tepkilerin ardından Kahveci açıklamada bulundu.

“HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM”

Konuyla ilgili konuşan Kahveci, “Dün akşam eşimle birlikte; çok iyi bir Fenerbahçe taraftarı da olan Uraz Kaygılaroğlu’nun stand up gösterisine moral bulmak ve destek olmak için katıldık. Futbol da konuştuk, hayattan, ailelerimizden, çocuklarımızdan da konuştu, güldük eğlendik de. Özellikle gösteride sahne alan birisinin fotoğraf isteğinin üzerine kontrolüm dışında konulan emojilerle gündem olup üzdüğüm herkesten özür dilerim. Bu dönemde gülmemize tahammülü olmayanları da anlıyorum ve saygı duyuyorum.” dedi. 


Oyuncu Bayraktar daha sonra sarı-lacivert ve siyah-beyaz emojili paylaşımda da bulundu. 

“FENERBAHÇE ARMASINA YAKIŞIKSIZ HİÇBİR ŞEY YAŞANMADI”

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu sosyal medyadan, “Bir Fenerbahçe taraftarı olarak dün gece yaşanan olayları üzülerek takip ettim. Üzüntümüz sebebi günlerdir mutsuz gördüğüm arkadaşım İrfan Can’ı stand-up gösterime çağırıp onu biraz olsun neşelendirmek isteğimin işleri daha da kötüye götürmesi. Güzel bir akşam geçirip kafa dağıtalım, moral verip oyuncuyu kazanalım istedim. Fenerbahçe armasına yakışıksız hiçbir şey yaşanmadı, gülmek eğlenmek herkesin hakkı.” açıklaması yaptı.

Related Posts

Leave a comment