Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

İsmail Kartal Fenerbahçe ile imzalıyor – Son Dakika Spor Haberleri

İsmail Kartal Fenerbahçe ile imzalıyor – Son Dakika Spor Haberleri


Fenerbahçe yeni teknik direktörü İsmail Kartal, Başkan Ali Koç‘un katıldığı törende sarı-lacivertlilerle imzaları atıyor. 

Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde düzenlenen törende konuşan Koç’un açıklamalarından öne çıkanlar:

“Yeni bir birliktelik başlatmak için buradayız. Bu anlamlı birliktelik yeniden başlıyor. Karakteriyle saygı kazanmış, camiamızın evladı İsmail Kartal’ı aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Hocamızı yeniden burada görmek bizleri heyecanlandırıyor.

KARTAL, DAHA ÖNCE NEDEN GÖNDERİLDİ?

Hocamızla daha önce niye devam etmediğimiz konusuna açıklık getireyim. Hocamızı göreve çağırdımızda, ‘Önümüzdeki sezon dünya çapında marka bir teknik direktör getireceğiz bunu bilesin’ demiştik. Yol haritamız buydu. Durum bundan ibaretti.

Hocamız Fenerbahçe’nin tarihine, DNA’sına yakışır bir futbolcu anlayışıyla takımı oynatacağından zerre kadar şüphemiz yok. İsmail hocamız takımımıza geçen seneden dolayı son derece aşina.

Transferde hocamıza bir liste sunduk. Onun da ekleyeceği 1-2 isimle aslında onun kafasındaki şablona çok uydu. Transferleri başlatacağız. 2-3 çok güçlü ismi bitireceğiz

Türkiye’de şampiyonluk sadece sahada kazanılmıyor. Bunları istatistiklerle de destekleyeceğim. Son 3 sezonda en çok puan toplayan, galibiyet alan, gol atan takım Fenerbahçe.
 
İpleri sıkı tutacağız. Fıtratımızda olmayan, başkalarının fıtratında olan ne varsa onları yapacağız. Kim nasıl anlarsa anlasın.

5 YILDIZLI FORMA TARTIŞMASI

Başvurumuz 2 seneyi geçti. B planımızda var. Biz artık hareket geçilmesini istiyoruz. Federasyonlar olumlu ya da olumsuz bir hamle yapmadı. Artık sürecin başlaması için başkalarının ‘Kural tanımazlar’ demelerine rağmen bir yere kadar sabrımız var. 5 yıldızlı formayla çıkacağız. Bakalım iş neyere kadar gidecek. Haklı davamızda kararlıyız.”

“BU SENE ŞAMPİYONUZ”

62 yaşındaki Kartal ise yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Ayrılık sürecinden sonra veda töreni yapıldı. Veda töreni herkes tarafından çok güzel karşılandı, Çok duygulu anlar yaşadım. Başkanımız ‘Çok yakında yollarımız kesişebilir’ dedi. Yine birlikteyiz. Ayrılık sürecinde ekip arkadaşlarımla toplanarak değerlendirmeler yaptık, yakından takip ettik. Taraftarımız şunu bilsin ki 9 yıl oldu şampiyon olmak istiyoruz. Neyi farklı yapacağımız çok önemli. Sorumluluğumun farkındayım. Türk kalbimle bu yola baş koydum. Bu camia ne kadar güçlü olduğunu tekrar hatırlayacak. Vakit tek yumruk olma vaktidir. Allahın izniyle bu sene şampiyonuz.

TRANSFERLER HANGİ BÖLGEYE OLACAK?

Savunma, orta sahaya ve hücuma oyuncu alacağız. Taraftarın gözüne hoş gelen, Fenerbahçe karakterine uygun bir futbol oynayacağız. Üç bölgeye de transfer yapacağız.

Coşkulu, enerjik, taraftarlarına güven veren bir oyun anlayışımız olacak. Savunma, orta saha ve hücum hattına oyuncu alacağız.

ALTAY VE ARDA AÇIKLAMASI

Mevcut kalecilerimiz şuanda devam ediyor. Altay’a yurtdışından teklifler olabilir. Süreci en iyi şekilde takip ediyoruz ona göre karar vereceğiz.

Futbol dünyasında Arda Güler bir figür. Şuan Arda’yı birkaç kulüp istiyor. Karar başkanımızındır.”

Related Posts

Leave a comment