Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Kayserispor – Galatasaray maçında dikkat çeken detay: En pahalı yedek kulübesi

Kayserispor – Galatasaray maçında dikkat çeken detay: En pahalı yedek kulübesiGalatasaray’da teknik direktör Okan Buruk, ligin ilk maçında Kayserispor karşısında Icardi, Zaha gibi oyuncuları yedek soyundurdu. Sarı-kırmızılıların dün akşam yedek kulübesindeki oyuncuların toplam değeri 90 milyon euroyu buldu.

Galatasaray bu sezon dünya yıldızlarından kurulu kadrosuyla büyük sükse yaparken, bunların çoğunluğu Süper Lig’in ilk haftasındaki Kayserispor maçının 11’inde yer almadı ve kulübede kaldı.
Milliyet Gazetesi’nin haberine göre; sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Okan Buruk, farklı bir 11 çıkardı. Tecrübeli çalıştırıcı, elinde Angelino gibi orijinal bir sol bek bulunmasına rağmen, sağ bek Dubois’i savunmanın solunda görevlendirdi. Kazımcan Karataş’ı ise 21 kişilik maç kadrosuna da almadı.
Galatasaray’ın yedek kulübesindeki futbolcuların değeri ise, Süper Lig’deki birçok kulüpten daha pahalı olduğu görüldü. İlk 11’de yer bulamayan futbolcuların toplam değerinin 89.9 milyon euro olduğu görüldü.
Icardi, Zaha, Kerem Demirbay gibi isimler henüz tam hazır görünmezken, sakatlıktan yeni kurtulan Torreira da maç eksiği nedeniyle kulübede maça başladı. Buruk, forvette ise Halil Dervişoğlu yerine Bakambu’yu tercih etti.
Sarı-kırmızılıların teknik patronu, daha sonra Icardi, Angelino, Zaha, Kerem Demirbay ve Halil Dervişoğlu’nu sahaya sürdü. İşte Galatasaray’ın yedek kulübesindeki futbolcular ve piyasa değerleri…
Wilfried Zaha (22 milyon Euro)
Mauro Icardi (19 milyon Euro)
Lucas Torreira (15 milyon Euro)
Angelino (12 milyon Euro)
Yunus Akgün (7 milyon Euro)
Kerem Demirbay (6 milyon Euro)
Kaan Ayhan (3.7 milyon Euro)
Günay Güvenç (2 milyon Euro)
Halil Dervişoğlu (2 milyon Euro)
Emin Bayram (1.2 milyon Euro)

Related Posts

Leave a comment