Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

“Keşke Arda hep oynasaydı” (Spor yazarlarından Fenerbahçe-Trabzonspor yorumu) – Son Dakika Spor Haberleri

“Keşke Arda hep oynasaydı” (Spor yazarlarından Fenerbahçe-Trabzonspor yorumu) – Son Dakika Spor Haberleri


Fenerbahçe tedirgin, tamam… Kolay değil kendi seyircisi önünde mutlak galip gelmesi gerekiyor.
Ama Trabzonspor için öyle bir şart yok. Bordo-mavililer, pozisyon yakaladılar ama organize ataklarla değil, ferdi olarak. Fenerbahçe, Trabzon’a göre bir tık daha iyiydi. Bazı oyuncular çok iyi mücadele ettiler, bazıları kopuk kopuk… Sahada en fazla mücadele eden, topla ve topsuz çok iyi oynayan Arda iyi işler yaptı. Fenerbahçe’nin takibi sürüyor ama Trabzonspor için iyi sinyaller yok. Seneye ne olur bilemeyiz. Ama geçen sene için şunu söyleyebilirim; Ağaoğlu ve Avcı Trabzonspor’a 13-14 tane transfer yaptılar. Kulübü bu kadar borca soktular, takımın puan sıralaması nerede? Ve çekip gittiler. Ne güzel dünya değil mi? Şimdi ne diyecekler, ‘Biz kaç yıl sonra şampiyon yaptık.’ Yaptınız da kulübü borca soktunuz. Kulüplerin futbol aklı yok. Aynı şeyi Fenerbahçe için de söyleyebiliriz. Takımın kupa ve ligi alacağı belli değil ama ne transferler yazılıyor. Üstelik hocanın kalıp kalmayacağı da belli değil. Manchester City’yi seyrettikten sonra bizim o seviyelere gelmemiz için yüz değil tam bin fırın ekmek yememiz gerek. O takımı izlerken hem de Real Madrid gibi bir takım karşısında, bizim maçları seyrederken yemin ederim utanıyorum. Hakem fazla düdük çaldı. O da ‘Başıma bir bela gelmesin’ diye korkuyor. Ama şu da bir gerçek. Fenerbahçe şöyle ya da böyle mücadele ediyor. Ama Trabzonspor, dün gece helva gibi dağıldı.

(Erman Toroğlu-Fotomaç)

Related Posts

Leave a comment