Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

“Kuntz’un bizi götürecek ne tecrübesi ne de oyun aklı var” (Spor yazarlarından Türkiye-Hırvatistan yorumu) – Son Dakika Spor Haberleri

“Kuntz’un bizi götürecek ne tecrübesi ne de oyun aklı var” (Spor yazarlarından Türkiye-Hırvatistan yorumu) – Son Dakika Spor Haberleri


“KUNTZ’UN BİZİ GÖTÜRECEK NE TECRÜBESİ NE DE OYUN AKLI VAR”

Hırvatistan’ın yakın geçmişte yaptıkları ortada, favorisi olmadıkları maçları nasıl kazandıkları da. Onlara karşı bu kadar hata yaparsanız cezayı keserler.

Neydi hatalar?
-Onur ve Abdülkadir neden maç kadrosunda yoktu?
-Zeki, Roma’da dibe vurmuşken, sağ bekte ona forma vermek neyin ezberi?
-Orkun ve Salih’li orta sahada Hakan Çalhanoğlu’nu derin orta sahada kullanmanın manası nedir?
– Hakan sakatlandığında, hücumda yaratıcılık için kenarda Arda varken İsmail neden oyuna girer?
– Yetenekleri ve tecrübesiyle milli forma için 40 fırın ekmek yemesi gereken Barış Alper Yılmaz üstelik de sol kanatta nasıl şans bulur?
Maç günü bu sayfada altını çizdiğim Ferdi, Hakan ve Cengiz’in, isimlerinin hakkını vermesi gerektiğiydi.
Ferdi ilk yarı kötüydü, Hakan sakatlandı, Cengiz de ayağına top geldiğinde bencil ve oyundan kopuktu. İlk 10 dakikada Kerem ve Cengiz’in pozisyonlarını getiren presi, golü yedikten sonra yapamadık.
Hırvatlar güle oynaya kazandılar.

EURO 2024’e gideriz, gitmeliyiz de… Stefan Kuntz çok istiyorsa memleketinde bizi karşılayabilir ama bizi götürecek ne tecrübesi ne de oyun aklı var. Hamit Altıntop’un projesi neyse sonuna 3 nokta konsun bir zahmet…

(Bülent Timurlenk-Sabah)

Related Posts

Leave a comment