Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

LeBron James devam dedi: Bu sezon yine parkede olacak – Son Dakika Spor Haberleri

LeBron James devam dedi: Bu sezon yine parkede olacak – Son Dakika Spor Haberleri


NBA ekiplerinden Los Angeles Lakers’ın yıldız oyuncusu LeBron James, profesyonel kariyerine devam edeceğini söyledi.

Los Angeles Lakers’ın geçen sezon Batı Konferansı final serisini Denver Nuggets’a karşı 4-0 kaybetmesinin ardından basketbola devam etme konusunu detaylıca düşüneceğini belirten LeBron James, kararını verdi.

“ŞANSLISINIZ Kİ O GÜN, BUGÜN DEĞİL”

Geçen sezon Kareem Abdul-Jabbar’ı geçerek NBA tarihinin en skorer oyuncusu konumuna gelmesi nedeniyle ESPY Ödülleri’nde “En İyi Rekor Kıran Performans” ödülünü kazanan LeBron James, kürsüde yaptığı konuşmada, “Kaç sayı daha attığımı ya da sahada neler yapıp yapamadığımı önemsemiyorum. Benim için asıl soru şu: Bu oyunu kendimi kandırmadan oynayabilir miyim? Sahada her şeyimi veremediğim gün, işimin biteceği gündür. Şanslısınız ki o gün, bugün değil.” ifadelerini kullandı.

21. SEZONU OLACAK

Gelecek sezon NBA’de 21. sezonunu geçirecek LeBron James; Dirk Nowitzki, Kevin Garnett, Robert Parish, Kevin Willis ve Vince Carter’ın ardından bunu başaran 6. oyuncu olacak.

Aralık ayında 39 yaşına basacak olmasına rağmen ligin üst düzey oyuncuları arasındaki yerini koruyan Lakers’ın yıldızı, 2022-2023’ün normal sezonunu 28,9 sayı, 8,3 ribaunt ve 6,8 asist ortalamasıyla tamamladı.


NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Related Posts

Leave a comment