Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Milli futbolcu Orkun Kökçü İngiliz devi Arsenal’ın radarında: “Geleceğin Modric’i” – Son Dakika Spor Haberleri

Milli futbolcu Orkun Kökçü İngiliz devi Arsenal’ın radarında: “Geleceğin Modric’i” – Son Dakika Spor Haberleri


İngiliz basınında Express’in haberine göre, bu sezon şampiyonluğun en büyük adayı olan Arsenal gelecek sezon Şampiyonlar Ligi için kadro planlamasına başlarken daha önce de görüşme yaptığı Orkun Kökçü‘yü transfer için harekete geçti.

MODRIC’E BENZETİLİYOR

Haberin detaylarında ‘Geleceğin Luka Modric’i’ olarak yer alan Kökçü için Premier Lig’de kesinlikle oynayacak özelliklere sahip olduğu belirtilirken, 2018’de Arsenal’in bitiremediği transferi bitirmek için çok hevesli olduğunu yazdı.

Henüz 22 yaşındaki milli futbolcu Kökçü bu sezon Feyenoord’un Hollanda Eredivisie Ligin’deki liderliğinde 12 gol atarak en büyük pay sahiplerinden olurken, genç yaşında yaptığı kaptanlıkla da övgüleri topluyor.

Related Posts

Leave a comment