Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Nantes teknik direktörü Antoine Kombouar oruç tutan futbolcusu Jaouen Hadjam’ı kadro dışı bıraktı – Son Dakika Spor Haberleri

Nantes teknik direktörü Antoine Kombouar oruç tutan futbolcusu Jaouen Hadjam’ı kadro dışı bıraktı – Son Dakika Spor Haberleri


Fransa Ligue 1’in 29. haftasında geçtiğimiz pazar günü Reims’i ağırlayan Nantes sahadan 3-0 mağlup ayrıldı. Teknik direktör Antoine Kombouare, maç öncesi Jaouen Hadjam’ın ramazanda orucunu tutmama talebini reddetmesi nedeniyle kadrodan çıkardı.

Kombouare, kariyeri boyunca bir kural koyduğunu hatırlatarak, “Benim takımımda maç günü oruç tutan bir oyuncu sahaya çıkamaz.” açıklamasında bulundu.

Kombouare, Hadjam’ı kadro dışı bırakma kararı hakkında, “Hafta boyunca oruç tutan oyuncularda bir sıkıntı yok. Gerekirse onları desteklemeye hazırım. Kolay bir zaman olmadığını biliyoruz. Ama maç günü oruç tutmamalısın.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Fransız teknik adam, Nantes’in kadrosundaki diğer müslüman oyuncuların Reims karşısında oruç tutmamayı kabul ettiklerini de belirtti.

DEMBA BA’DAN TEPKİ

Senegalli eski futbolcu Demba Ba, Fransız teknik adamın kararına tepki gösterdi. Beşiktaş’ın eski oyuncusu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Ramazan ayı orucunun hala davranışsal olduğunu düşünen bazı insanların olması beni şaşırtıyor. Merak edenler için, bir kişinin kimliğinden bahsediyoruz. Basit bir soru: Birinden kimliğini oluşturan bir şeyi kenara bırakmasını istemek iyi bir şey mi?” ifadelerini kullandı.


Nantes’in teknik direktörü Antoine Kombouar

Related Posts

Leave a comment