Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Neymar açıklandı Al Hilal taraftarları mağazalara koştu

Neymar açıklandı Al Hilal taraftarları mağazalara koştuParis Saint-Germain’de (PSG) forma giyen Neymar transferinin açıklanmasının ardından Suudi Arabistan’ın Al Hilal takımının taraftarları, Brezilyalı yıldızın formasını almak için mağazalarda uzun kuyruklar oluşturdu.

Suudi Arabistan 1. Futbol Ligi ekiplerinden Al Hilal, Paris Saint-Germain’de (PSG) forma giyen Brezilyalı yıldız oyuncu Neymar’ı kadrosuna kattığını açıkladı.
Transferin duyurulmasının ardından Al Hilal takımının taraftarları, Brezilyalı yıldızın formasını almak için mağazalar koştu.
Neymar, Al Hilal takımından iki yılda 300 milyon euro kazanacak. Reklam ve sponsor gelirleriyle bu bedelin 400 milyon euroya kadar çıkması bekleniyor.
Al Hilal’i geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’yi çalıştıran Jorge Jesus yönetiyor. Jesus ve Neymar bu sezon birlikte çalışacak.
İşte Neymar formasına yoğun ilgi gösteren Al Hilal taraftarlarından diğer kareler…

Related Posts

Leave a comment