Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Neymar’dan yeni skandal: Mesajlar ortaya çıktı

Neymar’dan yeni skandal: Mesajlar ortaya çıktıYaklaşık bir hafta önce eşini aldattığını itiraf edip özür dileyen Brezilyalı yıldız Neymar’ın, özür mesajının ertesi günü başka bir modele mesajlar attığı ortaya çıktı.

Paris Saint-Germain’in (PSG) Brezilyalı yıldızı Neymar, hamile olan sevgilisini aldattığı için Instagram’dan özür dileyerek af dilemişti.
Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla kız arkadaşını aldattığını ve büyük pişmanlık duyduğunu belirten Neymar, Bruna Biancardi’den özür dilerken hatasını telafi etmek istediğini kaydetmişti.
Neymar paylaşımında, “Bruna, bunu senin ve ailen için yapıyorum. Savunulamazı savunmak. Gerek yok. Ama seni hayatımızda istiyorum. Tüm bunların, hayatımdaki en özel insanlardan biri olan çocuğumun annesi olmasını hayal ettiğim kadına zarar verdiğini gördüm.” ifadelerini kullanmıştı.
Özel hayatını yoluna koyacağı sözünü veren Neymar sözlerini şöyle sürdürmüştü:
“Hatalıyım ve yaşanan bu anlamsız olay için çoktan özür diledim ama bunu bir kez de herkesin gözü önünde yapmak istiyorum. Özel bir konu halka açık yaşanırsa o zaman özrün de halka açık olması gerekir. Kendimi sensiz hayal edemiyorum. Sana ihtiyacım var. Tüm bunlar olurken ne kadar acı çektiğini ve yanımda olmanı ne kadar istediğimi gördüm. Hatalarımı ve özel hayatımı yoluna koyacağım.”
Hamile sevgilisinde milyonların önünde özür dileyen PSG’li yıldız Neymar’ın, paylaşımdan bir gün sonra başka bir modele mesaj yazdığı ortaya çıktı.
Ünlü model Celeste Bright, Neymar’ın kendisine attığı özel mesajları ifşa edip bir not düştü.
Neymar’ın gönderdiği mesajı paylaşan Bright, “Eğer bir kız arkadaşın varsa, başka kızlara dm atma. Bu yanlış ve eşinize karşı büyük saygısızlık” ifadelerine yer verdi.
Öte yandan Neymar’ın ilk çocuğuna hamile olan sevgilisiyle “aldatma” anlaşması yaptığı iddia edildi.
Çiftin “aldatma” anlaşmasında üç koşul var:
Herhangi bir ilişkinin “gizli olması”
Neymar’ın “kondom kullanması” ve
“Birlikte olduğu kişilerle öpüşmemesi.”
Haber kaynağı, Neymar’ın, Biancardi’ye olan bağlılığına rağmen “başka kadınlarla flört etme ve hatta cinsel ilişkiye girmesi için özgür olduğunu” iddia ediyor.
Ayrıca Brezilyalı futbolcunun Sevgililer Günü’nde başka bir kadınla daha mesajlaşırken yakalandığı belirtiliyor.

Related Posts

Leave a comment