Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Portekiz devlerine soruşturma açıldı: Benfica, Porto ve Sporting Lizbon’a polis baskını – Son Dakika Spor Haberleri

Portekiz devlerine soruşturma açıldı: Benfica, Porto ve Sporting Lizbon’a polis baskını – Son Dakika Spor Haberleri


Portekiz‘in üç büyük kulübüyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında yapılan aramalara aralarında savcı, mali müfettiş, polis ve yargıçların olduğu 250 kadar görevlinin katıldığı bildirildi.

Savcılık tarafından basına yapılan açıklamada, Benfica, Porto ve Sporting‘in muhasebe ve hukuk işlerine bakan 60 kadar firmanın ofislerinde arama yapıldığı bilgisi paylaşıldı.

VERGİ KAÇIRMA, DOLANDIRICILIK VE PARA AKLAMA

Savcılık, Portekiz’in öne çıkan bu üç kulübünün mali ve sosyal yardımlarına dair toplamda 58 milyon euroya yakın gayrimeşru göstergeler olduğunu tahmin ediyor.

Soruşturmaların, “iş sözleşmelerinin imzalanması veya yenilenmesi, komisyonların ödenmesi ve imaj haklarının kullanılması gibi durumlarda aracılara ödenen paralara odaklandığı” belirtiliyor.

Kulüpler, “vergi kaçırma, Sosyal Güvenlik dolandırıcılığı ve para aklama” ile suçlanıyor.

Porto Kulübü, savcılığın aramalarına ilişkin resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, istenen tüm unsurların sağlanarak, adaletle iş birliği yaptığını duyurdu.

Related Posts

Leave a comment