Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Premier Lig | Alexis Mac Allister Liverpool’da – Son Dakika Spor Haberleri

Premier Lig | Alexis Mac Allister Liverpool’da – Son Dakika Spor Haberleri


Liverpool, yeni sezonun ilk transferini gerçekleştirdi. Kırmızılar, uzun süredir gündemlerinde olan Alexis Mac Allister’ı kadrosuna kattı. Arjantinli oyuncu ile 2028 yılına kadar sözleşme yapıldı.

Arjantinli oyuncunun, yeni takımına 35 milyon pound karşılığında transfer olduğu belirtildi. Bonuslarla birlikte bu bonservis bedelinin 55 milyon pound’a yükselebileceği öğrenildi.

24 yaşındaki oyuncu Brighton’daki gibi 10 numaralı formayı giyecek.

Allister “Dünya Kupası zaferi sonrası daha fazla kupa kazanmak istiyordum ve burada başarılara imza atacağımızı düşünüyorum. Liverpool’un ne kadar büyük bir kulüp olduğunu kapıdan ilk girdiğinizde görebiliyorsunuz.” dedi.

Son olarak Brighton forması giyen Allister, Katar’da ülkesiyle Dünya Kupası’nı kazanmıştı. Takımı Brighton da tarihinde ilk kez Avrupa’ya katılım hakkı elde etmişti.

Related Posts

Leave a comment