Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

PSG’li kaleci Sergio Rico komadan çıktı – Son Dakika Spor Haberleri

PSG’li kaleci Sergio Rico komadan çıktı – Son Dakika Spor Haberleri


Attan düşen İspanyol kaleci Sergio Rico, 1,5 ay sonra yoğun bakımdan çıktı.

Sergio Rico’nun eşi Alba Silva, İspanyol basınına verdiği demeçte, İspanyol kalecinin dün akşam yoğun bakımdan çıkarak hastanede servis bölümüne alındığını söyledi.

“Artık Sergio ile 24 saat birlikte olabiliriz. Çok mutluyuz.” diyen Silva, futbolcunun rehabilitasyon sürecine başladığını ve henüz hastaneden çıkış tarihinin belli olmadığını ifade etti.

Rico’nun gelecek haftadan itibaren aile üyeleri dışında arkadaşları tarafından da hastanede ziyaret edilebileceği bilgisi paylaşıldı.

ŞAMPİYONLUK SONRASI KATILDIĞI FESTİVALDE ATTAN DÜŞMÜŞTÜ

Fransa’nın Paris Saint Germain takımında yedek kaleci olan 29 yaşındaki Sergio Rico, takımının lig şampiyonluğunu elde etmesinin ardından 28 Mayıs’ta Huelva kentinin El Rocio beldesindeki festivale katılmak için bu bölgeye gitmiş ve bir attan düşmesi sonucu kafa travması bulgusuyla Virgen del Rocio Hastanesinde yoğun bakım ünitesine kaldırılmıştı.

Related Posts

Leave a comment