Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Real Madrid’in Mbappe için iki seçeneği var – Son Dakika Spor Haberleri

Real Madrid’in Mbappe için iki seçeneği var – Son Dakika Spor Haberleri


Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe için belirlediği rakamı Real Madrid’e iletti.

PSG BONSERVİS BEDELİNİ BELİRLEDİ

Marca’nın haberine göre, PSG’nin Fransız yıldız için Real Madrid’den 250 milyon euroluk bir bonservis bedeli talep ettiği öne sürüldü.

Buna göre eğer bu transfer gerçekleşirse futbol tarihinin en pahalı bonservis bedeliyle rekor kırılacak. PSG 2017 yazında Neymar’ı Barcelona’dan 222 milyon euro karşılığında satın alarak son rekoru kırmıştı.

REAL MADRID’İN İKİ SEÇENEĞİ VAR

Öte yandan Real Madrid’in önünde iki seçenek var ya Mbappe’ye beklenen bonservis bedelini ödeyerek 1 sezon daha erkenden transfer edecek, ya da sözleşmesinde son senesine giren Fransız yıldızı 1 sezon daha bekleyip ücretsiz olarak kadrosuna katacak.

MBAPPE ARABİSTAN’I REDDETTİ

Al-Hilal’in geçtiğimiz günlerde Mbappe’ye 1 yıl için yaklaşık 1 milyar euroluk bir teklif yaptığı biliniyordu. PSG’nin her konuda Al-Hilal ile anlaştığı, ancak Mbappe’nin Suudi kulübün yetkilileriyle görüşmeyi reddettiği için bu transferin gerçekleşmesinin mümkün olmadığı belirtildi.

ÜÇ RESMİ TEKLİFE YANIT VERİLMEMİŞ

Ayrıca haberde İspanyol ekibin PSG ile hiçbir zaman doğrudan temas kurmadığı ve hatta Ağustos 2021’de Madrid’in gönderdiği üç resmi teklife yanıt bile vermemesinin ardından Al-Khelaifi ile doğrudan pazarlık yapmak istemediği kaydedildi.


NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Related Posts

Leave a comment