Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Rus taraftarların saldırısına uğrayan CSKA Moskova’nın yıldızı Alexey Shved hastaneye kaldırıldı – Son Dakika Spor Haberleri

Rus taraftarların saldırısına uğrayan CSKA Moskova’nın yıldızı Alexey Shved hastaneye kaldırıldı – Son Dakika Spor Haberleri


Kulüpten yapılan açıklamada, bir holigan grubunun, Rusya’nın başkenti Moskova’daki bir restorandan çıkan 34 yaşındaki basketbolcu Alexey Shved‘e saldırdığı belirtildi.

Düşme sonucu başından ciddi şekilde yaralanan Shved’in ambulansla hastaneye götürüldüğü ve polisin olayı araştırdığı ifade edildi. Shved’in üçüncülük serisinde oynayamayacağı bilgisi de verildi.

Rus kulüplerinin THY Avrupa Ligi’ne alınmamasından ötürü yoluna sadece VTB Ligi’nde devam eden CSKA Moskova, Lokomotiv Kuban’a yenilerek 2008’de kurulan ligde ilk kez finale yükselememişti.

VTB Ligi’nde Doğu ve Kuzey Avrupa’dan bazı kulüpler mücadele ediyor. Fakat Rusya-Ukrayna Savaşı sonrası Polonya ve Estonya ekiplerinin ligden çekildiği 2021-22 sezonundan beri Rusya, Belarus ve Kazakistan takımları yer alıyor.

Related Posts

Leave a comment