Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Şampiyon tenisçi Naomi Osaka anne oldu

Şampiyon tenisçi Naomi Osaka anne olduKortlarda dört kez büyük şampiyonluk kazanan dünyaca ünlü tenis yıldızı Naomi Osaka, ilk bebeğini dünyaya getirdi. Sporcunun bir kızı oldu.

Dünyaca ünlü tenis yıldızı Naomi Osaka, ilk kez anne oldu. Japon tenisçi ile Amerikalı rap şarkıcısı sevgilisi Cordae’nin bir kızı oldu.
Şampiyon tenisçi, hamile olduğunu ocak ayında açıklamış, haziranda da bir kızı olacağını duyurmuştu.
Osaka, hamileliğini açıklarken, kortlara döneceği tarihi de 2024’teki Avustralya Açık turnuvası olarak belirtti.
2018’de Serena Williams ile oynadığı Amerika Açık finalini kazanarak kariyerinin ikinci WTA ve ilk Grand Slam turnuvasını kazanan 25 yaşındaki sporcu, 2019’dan bu yana Grammy adayı rap şarkıcısıyla birliktelik yaşıyor.
Dört kez şampiyonluk sevinci yaşayan tenisçi, iki kez Avustralya’da, iki kez de ABD’de kupayı kaldırdı.
Ünlü tenisçi hamileliği nedeniyle kortlara ara verirken, “Kortlara dönmeyi dört gözle bekliyorum ama 2023’te hayatımda küçük bir güncelleme olacak” demişti.

Related Posts

Leave a comment