Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Shakira’nın kardeşi Tonino Mebarak ile Gerard Pique’den yumruk yumruğa kavga – Son Dakika Spor Haberleri

Shakira’nın kardeşi Tonino Mebarak ile Gerard Pique’den yumruk yumruğa kavga – Son Dakika Spor Haberleri


Gerard Pique’nin çocuklarını görmek için gittiği Miami’de Shakira’nın erkek kardeşi Tonino Meberak ile yumruk yumruğa kavga ettiği haberleri uluslararası basında geniş yankı buldu.

Telemundo’nun haberine göre; Pique çocuklarını görmek üzere Miami’ye gitti. Emektar futbolcu burada Shakira ile tartışmaya başladı ve bunun üzerine ünlü şarkıcının erkek kardeşi Tonino araya girdi.

YUMRUK YUMRUĞA KAVGA

Tonino’nun devreye girmesiyle olaylar daha da büyüdü ve ikili yumruk yumruğa kavga etti. Pique ile Shakira’nın kardeşini polis memurları güçlükle yatıştırdı. Söz konusu olay dış basında gündem oldu. 

Ayrılığın ardından iki çocuğunun velayetini alan Shakira, Miami’deki evine taşınmıştı. İkili arasında yapılan anlaşmaya göre Gerard Pique, ayda 10 gün çocukları görme hakkına sahip. 

Related Posts

Leave a comment