Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri ne zaman? 2023 tarihi belli oldu – Son Dakika Spor Haberleri

Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri ne zaman? 2023 tarihi belli oldu – Son Dakika Spor Haberleri


“Türk’ün ilk er meydanı” olarak adlandırılan güreşlerin, bu yıl 671’inci buluşmasının gerçekleştirilmesi için heyecan dorukta. İşte, Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri’nin 2023 tarihi…

Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri bu yıl; 8–9–10 Eylül 2023 tarihlerinde yapılacak.

ELMALI YAĞLI GÜREŞLERİNİN GEÇMİŞİ

Her yıl ünlü başpehlivanların ve 1000’in üzerinde pehlivanın kol bağladığı; geçmişi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nden de eskiye dayanan ve “Türk’ün ilk güreş tuttuğu yer” olarak bilinen Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri, bu yıl 671. kez başpehlivan ve pehlivanların mücadelesine sahne olacak.

İlçe ve dışından gelen çok sayıda sporseverin, yerli ve yabancı basın mensubunun ilgiyle takip ettiği Yağlı Güreşler, kıran kırana geçen karşılaşmaların yanı sıra hafta boyunca yöre halkı ve konuklara yönelik düzenlenen kültür ve eğlence içerikli etkinlikleriyle de şenlik havasına bürünüyor.

Related Posts

Leave a comment