Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

TFF’den Kayserispor’a puan silme cezası – Son Dakika Spor Haberleri

TFF’den Kayserispor’a puan silme cezası – Son Dakika Spor Haberleri


Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Yukatel Kayserispor’un 3 puan silme cezasına yaptığı itirazın reddedildiğini açıkladı.

Sarı-kırmızılıların 3 puanı silindi ve ligde 9. sıraya geriledi.

TFF’den yapılan açıklama şu şekilde:

“TFF Tahkim Kurulu 02 Haziran 2023 günlü (31) sayılı toplantısında gündemindeki dosyaları inceleyerek aşağıdaki kararları almıştır. (*)

1. E.2023/30 – K.2023/270

Kayseri Spor Futbol A.Ş.’nin, Kulüp Lisans Kurulu’nun 23.12.2022 tarih ve E.71 – K.2022/03 sayılı kararına itirazı incelendi. Tahkim Kurulu’nun 24.03.2023 tarihli toplantısında incelemeye alınan dosyada yapılan müzakere neticesinde;

– Kayseri Spor Futbol A.Ş.’nin başvurusunun reddi ile kararın onanmasına 

– Başvuran, 24.03.2023 tarihli dilekçesi ve duruşmadaki beyanları ile erteleme talebinden feragat ettiğinden, erteleme talebi hakkında karar verilmesine yer olmadığına, oybirliği ile,

Karar verilmiştir.”

Related Posts

Leave a comment