Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Trabzonspor yöneticisi Yazıcı: Siopis ve Koita oturdukları yerden para kazanmak istiyorlar – Son Dakika Spor Haberleri

Trabzonspor yöneticisi Yazıcı: Siopis ve Koita oturdukları yerden para kazanmak istiyorlar – Son Dakika Spor Haberleri


‘BAŞKANIMIZ AÇIKLAYACAK, ELİ KULAĞINDA’

Stat isim sponsorluğunun gecikme sebebi sorulan Yazıcı, “Sponsoru çözdük, hazır. Şaşıracağınız bir isim gelecek. Sosyal medyada konuşulan markaların dışında bir isim olacak. Bunu zamana yaymanın Trabzonspor’a büyük avantajı oldu. Trabzonspor taraftarının gurur duyacağı bir stat sponsorluğu olacak. Başkanımız Ertuğrul Doğan açıklayacak, eli kulağında. İsim ve stadımızla ilgili sorunumuz yok.” şeklinde yanıtladı.

‘OTURDUKLARI YERDEN PARA KAZANMAK İSTİYORLAR’

Futbolcu transferlerinin gecikme sebebinin, kadrodaki yabancı oyuncu şişkinliği ve mevcut bazı oyuncuların zorluk çıkartması nedeniyle olduğunu söyleyen Yazıcı, “Transferleri mutlaka yapmamızı gerekiyor. Bu bir gerçek ama Trabzonspor’un göndermesi gereken yabancılar var ve bunlardan dolayı bazı transferleri yapamıyoruz. Bazıları da sizin çok sevdiğiniz çocuklar, Siopis mesela. Koita’yı zaten biliyorsunuz. Bu çocuklardan dolayı bazı sıkıntılarımız var. Çok öncesinde yapılan imzalanan bazı şeyler var. Bunlar oturdukları yerden para kazanmak istiyorlar. Bunları göndereceğiz ama bunu yaparken Trabzonspor’un kasasından milyon eurolar çıkarmadan yapmaya çalışıyoruz.” dedi.

Related Posts

Leave a comment