Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Trabzonspor’da Lahtimi krizi: Takım kampta Faslı oyuncu plajda – Son Dakika Spor Haberleri

Trabzonspor’da Lahtimi krizi: Takım kampta Faslı oyuncu plajda – Son Dakika Spor Haberleri


137 DAKİKAYA 600 BİN EURO BONSERVİS VE 300 BİN EURO MAAŞ

Abdullah Avcı döneminde İslami Dayanışma Oyunları sırasında fark edilerek, 1 yılı opsiyonlu 4 yıllık sözleşme imzalanan oyuncu için Fath Union Sport kulübüne 600 bin Euro bonservis ödenmiş ve başka kulübe gitmesi durumunda kazancın yüzde 17’sinin verileceği taahhüt edilmişti. Sakatlanan Visca’nın yerine takviye olarak transfer edilen oyuncu, çıktığı 8 Süper Lig maçında 1 kez ilk 11’de yer alıp, toplam 137 dakika forma giymişti. Kadroda olduğu 22 Süper Lig maçının 14’ünde kulübede bekleyen Faslı oyuncu, geçen sezon 300 bin Euro maaş almıştı. Faslı oyuncu bu sezon takımda kalması durumunda 325 bin Euro, gelecek sezon 400 bin Euro, opsiyon kullanılırsa 2025-26 sezonunda 600 bin Euro ücret alacak.

Related Posts

Leave a comment