Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Trabzonspor’da Orhan Ak dönemi 27 gün sürdü: Takımı en az yöneten üçüncü hoca – Son Dakika Spor Haberleri

Trabzonspor’da Orhan Ak dönemi 27 gün sürdü: Takımı en az yöneten üçüncü hoca – Son Dakika Spor Haberleri


Olağanüstü kongrede yeni bir sayfa vaadiyle göreve gelen Ertuğrul Doğan ve yönetim kurulu, çalıştığı ilk teknik adam olan Orhan Ak’tan istediğini alamadı. Maçın ardından yönetim kuruluyla Ankara’da acil toplantı yapan Ertuğrul Doğan yeni teknik adam arayışına girdi. Başkanlığının 10’uncu gününde ilk teknik direktörüyle yolları ayıran Doğan’ın yeni hoca bulunana kadar takımı İhsan Derelioğlu’na emanet etmesi bekleniyor.

“HEDEF BİTTİ, ORHAN GİTTİ”

Kentte yayın yapan gazeteler, Trabzonspor’un kupaya veda etmesine yönelik tepkilerini ve Ak’ın istifasını manşetlerine taşıdı. Bordo-mavilileri eleştiri bombardımanına tutan gazeteler, kupa yolunda yaşanan hayal kırıklığını, ‘Son kale de düştü, yanlışların neresinden başlayalım, başımız önde eve döndük’, Rezalet, Doğan, koca Trabzonspor’u amatör hocaya emanet etti kaçınılmaz son gerçekleşti’, ‘Hüsran’, ‘Fırtına havlu attı, takım ruhu kayboldu, hedef bitti Orhan gitti’ başlıklarıyla sayfalarına taşıdı.

Related Posts

Leave a comment