Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Trabzonspor’dan sakatlık açıklaması: Orsic’ten kötü haber

Trabzonspor’dan sakatlık açıklaması: Orsic’ten kötü haberTrabzonspor, Orsic’in sağ diz bölgesinde ön çapraz bağ yırtığı ve iç yan bağ yaralanması tespit edildiğini duyurdu. Orsic’in uzun bir süre sahalardan uzak kalması bekleniyor.

Trabzonspor’da yeni transfer Mislav Orsic, antrenman esnasında sakatlanarak idmanı yarıda bırakmıştı. Yapılan tetkiklerin ardından Hırvat oyuncunun çapraz bağlarında yırtık şüphesi tespit edilmişti. Bordo-mavili ekipten Orsic’in sağlık durumuyla alakalı resmi açıklama geldi. Trabzonspor’da Sağlık Kurulu Başkanı Doç. Dr. Ahmet Beşir, Mislav Orsic’in sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu. “EN KISA SÜREDE OPERASYONU PLANLANMAKTADIR” Beşir, “Takımımızın dün yapılan antrenmanı sırasında sakatlanan oyuncumuz Mislav Orsic’in yapılan muayene ve MR görüntülemesi sonucunda sağ diz bölgesinde ön çapraz bağ yırtığı ve iç yan bağ yaralanması tespit edilmiştir. Oyuncumuzun tedavisine sağlık ekibimizce başlanılmış olup en kısa sürede operasyonu planlanmaktadır” dedi. Öte yandan Mislav Orsic’in uzun bir süre sahalardan uzak kalması bekleniyor.

Related Posts

Leave a comment