Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

UEFA Başkanı Aleksander Ceferin: Şampiyonlar Ligi finali için ABD’de oynanabilir – Son Dakika Spor Haberleri

UEFA Başkanı Aleksander Ceferin: Şampiyonlar Ligi finali için ABD’de oynanabilir – Son Dakika Spor Haberleri


UEFA Başkanı Aleksander Ceferin, katıldığı bir podcast yayınında Şampiyonlar Ligi’nin geleceğine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ceferin, “Önümüzdeki 20 yıl içerisinde ABD’de bir Şampiyonlar Ligi maçı görmemiz mümkün mü?” sorusuna, “Bu mümkün. Bunu tartışmaya başladık. Bu sene Şampiyonlar Ligi İstanbul’da. Gelecek yıl Londra’da. 2025’te ise Münih’te. Sonrasında neler olacağına bakacağız.” yanıtını verdi.

Öte yandan 2026 Dünya Kupası Amerika Birleşik Devletleri, Meksika ve Kanada’nın ev sahipliğinde gerçekleşecek. 3 ülkenin ev sahipliği yapacağı turnuvada mücadeleler toplam 16 farklı şehirde oynanacak.

Related Posts

Leave a comment