Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası başlıyor – Son Dakika Spor Haberleri

Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası başlıyor – Son Dakika Spor Haberleri


Türkiye Satranç Federasyonu, Fatih Belediyesi, İstanbul İl Spor Müdürlüğü ve İstanbul Ticaret Odası iş birliğiyle düzenlenecek Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası, 26 Ağustos-1 Eylül’de gerçekleşecek.

Fatih Belediyesi Neslişah Sultan Nikah ve Gençlik Spor Merkezi’nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısına, Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ve İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç katıldı.

Atatürk Çağdaş Yaşam ve Çok Programlı Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek turnuvada 20’yi aşkın ülkeden 1000’in üzerinde sporcunun mücadele edeceği bildirildi.

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, turnuvaya ilginin yoğun olduğunu belirterek, “Böylesine geniş katılımlı bir spor etkinliğine ev sahipliği yapacak olmamız dolayısıyla duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim. Başta Gençlik ve Spor Bakanlığımız olmak üzere, Türkiye Satranç Federasyonuna, İstanbul Ticaret Odasına ve tüm paydaş kurumlarımıza teşekkür ederim. Turnuvaya 20’nin üzerinde ülkeden katılım olacak. Bütün maçların heyecanla izleneceğinden eminim. Aynı heyecanı ilçemiz adına, bizzat içimde taşıdığımı da özellikle belirtmek isterim.” dedi.

Related Posts

Leave a comment