Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Yeni transferler Trabzon’da – Son Dakika Spor Haberleri

Yeni transferler Trabzon’da – Son Dakika Spor Haberleri


“ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARINI TEKRARLAYABİLMEK İÇİN BURADAYIM”

Joaquin Fernandez Moreno da Trabzonspor gibi büyük bir takımda olmaktan çok mutlu olduğunu söyledi.

Zaten karar aşamasının da çok hızlı geliştiğine dikkati çeken Joaquin Fernandez, şunları kaydetti:

“Burada olmaktan çok mutluyum. Başarıları kazanabilmek, başlamak adına da sabırsızlanıyorum. Tabii ki herhangi bir ülkeye kulübe gitmeden önce bilgiler almak istersiniz, kulüple şehirle ilgili. Ben de tabii ki kulüpte şu an oynayan, daha önce oynayan futbolcularla konuşma fırsatı buldum. Onlarla konuştum, tanıdıklarımla konuşma fırsatı buldum. Burada olmaktan dolayı Trabzonspor’un renkleriyle oynayabilmekten, o formayı giyebilmekten dolayı da çok mutluyum.”

İspanyol oyuncu, transfer süreciyle ilgili soru üzerine “Çok hızlı gelişti bütün transfer süreci. Bu transfer sürecinde hocamızla görüşebilme imkanı bulduk. Burada oynayan takım arkadaşlarımla görüşebilme imkanı bulduk, daha önce oynamış arkadaşlarımla görüşebilme imkanı buldum. Zaten hepsiyle yaptığım görüşmeler sonucunda da kararım çok hızlanmıştı. Çok kolay oldu bu kararı alabilmek. Bu kararı aldım ve doğru yerde olduğumu düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

“Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamasını izledin mi?” sorusuna da cevap veren Joaquin Fernandez Moreno, “O kutlamaları tekrarlayabilmek için buradayım.” dedi.

Joaquin Fernandez, forma numarasıyla ilgili soruyu da “20 numara olacak. Benim hoşuma giden bir numara.” şeklinde cevapladı.

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİLER

Konuşmaların ardından futbolcular, kendilerini karşılamaya gelen ve tezahüratlarda bulunan taraftarları selamladı.

Taraftarların arasından sloganlar eşliğinde kulüp aracına binen Mislav Orsic ile Joaquin Fernandez Moreno, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne hareket etti ve daha sonra da sağlık kontrolünden geçti.

Related Posts

Leave a comment