Sign Up

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal sorularımıza ve Yanıt Motorumuza kaydolun.

Sign In

Soru sormak, insanların sorularını yanıtlamak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal soru ve Yanıt Motorumuza giriş yapın.

Forgot Password

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

You must login to ask a question.

Please briefly explain why you feel this question should be reported.

Please briefly explain why you feel this answer should be reported.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Spor Forum Latest Articles

Yunan basınından Ergin Ataman iddiası: Panathinaikos’la anlaştı – Son Dakika Spor Haberleri

Yunan basınından Ergin Ataman iddiası: Panathinaikos’la anlaştı – Son Dakika Spor Haberleri


Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman’ın, Yunanistan’ın Panathinaikos takımıyla 2 yıllık sözleşme imzalamak için anlaştığı ileri sürüldü.

Yunan yayın organı SDNA’daki “Magic Euroleague” programında ortaya atılan iddiaya göre; Ergin Ataman ile bir görüşme gerçekleştiren Panathinaikos yöneticileri, Türk başantrenörle iki yıllık sözleşme için el sıkıştı. 57 yaşındaki çalıştırıcı sezonu tamamlar tamamlamaz Atina’ya giderek takımın başına geçecek.

Ergin Ataman, Monaco karşılaşmasının ardından “Başkanımızla bu hafta içinde konuştuk. Net bir kararımız yok ama bu sezon çok yıprandık. Sporda geçmişte yapılanları tarih yazacaktır ama bugün açısından başarısızız. Onun için belki de sezon sonunda herkes için bir değişim gerekebilir.” diye konuşmuştu.

Tecrübeli teknik adam, geçtiğimiz günlerde Yunan medyasına verdiği röportajında ise, Anadolu Efes’ten ayrılması halinde ilk tercihinin Panathinaikos olacağını söylemişti.

Panathinaikos’la görüştüğü iddialarını da doğrulayan Ataman, “Şu anda söyleyebileceğim tek şey konuyla alakalı iyi hislerimin olduğu, eğer Anadolu Efes’ten ayrılırsam, Panathinaikos ilk tercihim olacak. Eğer Panathiakos’a gidersem oranın yeni Obradovic’i olmak istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Related Posts

Leave a comment